O NAS

Prywatne Przedszkole „Żagielek” rozpoczęło swoją działalność edukacyjno – wychowawczo – opiekuńczą dnia 05 maja 2008 r. Prywatny ,,Żłobek ” w 2015 r.

B U D Y N E K

Nasza placówka oświatowa znajduje się w wolno stojącym budynku, w zacisznym bezpiecznym miejscu, doskonale usytuowanym, z bardzo dobrym dojazdem środkami komunikacji. Spełnia wszystkie wymogi prawa budowlanego, Stacji Sanitarno Epidemologicznej, przepisów ochrony  przeciwpożarowej i B H P. Budynek, ogród, otoczenie przedszkola są ogrodzone, zamknięte bramką z video-fonem, chroniony całodobowym monitoringiem.

S A L E

Duże, słoneczne, kolorowe sale wyposażone i urządzone przytulnie z artystycznym smakiem oraz zgodnie z aktualnymi wymogami i przepisami, dostosowane do wieku dzieci .

O G R Ó D

Przedszkolny ogródek jest usytuowany w bezpiecznym i ekologicznym miejscu, otoczony zielenią w oddaleniu od jezdni. Został wyposażony w kolorowy, bezpieczny sprzęt, piaskownice, zabawki i akcesoria. Dzieci bardzo chętnie korzystają ze wspólnych zabaw, zajęć, uroczystości, edukacji podczas codziennego pobytu w ulubionym ogródku.